Kdo jsme?


 

 


 

VĚC, JEJÍŽ HODNOTA STOUPÁ S UBÍHAJÍCÍM ČASEM

Je málo věcí na světě, o kterých se dá bez nadsázky tvrdit, že s přibývajícím věkem výrazně stoupá jejich cena. Jako první nás okamžitě napadne víno, ale u druhé položky už se mírně zapotíme a u třetí budeme marně tápat. A možná nás ani nenapadne, že trvalou součástí našeho života je věc, která nás provází od narození až do smrti, věc, kterou pravidelně bereme do ruky a opět odkládáme, věc, která má čarovnou moc, a přesto se k ní často chováme více než macešky. Hlavně k jejímu opakovanému pořizování. Ano, hovořím o FOTOGRAFII.

Prestige Photo s. r.o. je pokračovatelem Prestiž foto sdružení založené v roce 1994 a sídlí v Praze 5. Od vzniku firmy je její hlavní podnikatelskou aktivitou speciálně reportážní, průmyslová a technická fotografie. Pro fotoamatéry zajišťujeme zpracování zakázek (digitální cestou). Dovolujeme si Vám nabídnout naše služby pro účely Vaší firmy nebo spolupráci při pořádání různých akcí.


Vývoj a kvalita produktů

Naše vývojové centrum zaručuje inovaci stávajících výrobků a produktů. Kvalita výrobků je garantována výrobou na nových digitálních zařízeních a za použití prvotřídních elektronických komponentů a nejnovějších systémů. Přispívá k ní také dohled kvalifikovaných pracovníků a následná kontrola. Všechny vlastní produkty jsou vyráběny v souladu se stávajícími předpisy a nařízeními českými popř. i mezinárodními.

Distribuce a vlastní výroba

Vycházíme vstříc zákazníkům i z širokého okolí. Firma vyvíjí distribuční síť po celé České republice, ale i v dalších evropských zemích. Prodejci mohou být pověřeni k prodeji našich produktů v závislosti na stanovených smluvních podmínkách s naší firmou. Zákazníci nás také mohou navštívit v našem sídle firmy v Praze 5, Blattneho 2342, 15800, kde je zajištěn prodej vlastních produktů a výroba optické reklamy.

 


 


2020 © Prestigephoto s.r.o.
Nabízíme: foto, fotodárek, fotodárky, fotokalendář, fotopřání, plesové foto, školní fotografie, reklamní předměty, pohlednice, domácí mazlíček, pes, dárkové předměty, fototisk, plyšáci, textilní výrobky, 3D dárky, fotografie v rámečku, potisk předmětů, virtualní prohlídky